CloseProjekty logo

BlueBerryOil Sp. z o.o.

Otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania logo dla firmy BlueBerryOil zajmującej się hurtową i detaliczną sprzedażą paliw płynnych.

Nowe logo reprezentuje profesjonalizm, solidność i doświadczenie firmy. Drobne elemety graficzne nie tylko dają obraz branży w której działa firma, ale także podkreślają jej pro-ekologiczny wizerunek.

"Z pośród wielu ofert firm zajmujących się profesjonalnym projektowaniem znaków graficznych wybraliśmy ofertę firmy REDIN. Do nawiązania współpracy właśnie z tą firmą przekonały nas: jej doświadczenie i profesjonalizm oraz zrozumienie potrzeb klienta uwidaczniające się już na etapie rozmów wstępnych. Firmie Redin zleciliśmy przygotowanie projektów graficznych dwóch logotypów. Wzajemna współpraca przebiegała sprawnie i szybko, ponieważ już na samym początku zaproponowano nam rozwiązania idealnie wpasowujące się w nasze gusty. Zaakceptowane przez nas propozycje wstępne logotypów wymagały niewielkich korekt i bardzo szybko uzyskały postać finalnych produktów. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Jako jedna z wielu firm zadowolonych ze współpracy z firmą Redin chcielibyśmy polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka zaufanego i sprawdzonego partnera w realizacji wszelkiego rodzaju projektów graficznych."

Radosław Woźniak, Prezes Zarządu ABCGroup Sp. z o.o.