CloseProjekty logo

ABCGroup

ABC Group to firma oferująca usługi Audytu, księgowości oraz doradztwa podatkowego, gospodarczego i finansowego. Wysoka jakość obsługi to jeden z czynników wyróżniającym ABCGroup na rynku.

Nowe logo podkreśla bogate doświadczenie oraz profesjonalizm świadczonych przez firmę usług. Komunikuje, że ABCGroup to firma godna zaufania.

"Z pośród wielu ofert firm zajmujących się profesjonalnym projektowaniem znaków graficznych wybraliśmy ofertę firmy REDIN. Do nawiązania współpracy właśnie z tą firmą przekonały nas: jej doświadczenie i profesjonalizm oraz zrozumienie potrzeb klienta uwidaczniające się już na etapie rozmów wstępnych. Firmie Redin zleciliśmy przygotowanie projektów graficznych dwóch logotypów. Wzajemna współpraca przebiegała sprawnie i szybko, ponieważ już na samym początku zaproponowano nam rozwiązania idealnie wpasowujące się w nasze gusty. Zaakceptowane przez nas propozycje wstępne logotypów wymagały niewielkich korekt i bardzo szybko uzyskały postać finalnych produktów. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Jako jedna z wielu firm zadowolonych ze współpracy z firmą Redin chcielibyśmy polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka zaufanego i sprawdzonego partnera w realizacji wszelkiego rodzaju projektów graficznych."

Radosław Woźniak, Prezes Zarządu ABCGroup Sp. z o.o.