CloseKim jesteśmy i co robimy.

Witamy! Jesteśmy małą, przyjazną agencją reklamową z Legnicy. Z powodzeniem zrealizowaliśmy blisko pół tysiąca projektów dla firm z całego świata, m.in. z Anglii, Irlandii, USA, Australii, Francji, Norwegii, Niemiec, Portugalii, Kanady, Rosji i oczywiście z Polski.

Nasze projekty wyróżniły i doceniły takie firmy jak Gadu-Gadu czy Inteligo. Realizowaliśmy projekty dla C. Pazury, B. Kaczyńskiego, PayPal, Ebay, FastDeal.

Nasz dorobek świadczy o nas. Łączymy profesjonalne podejście do Klienta z nieograniczoną wyobraźnią i artystyczną kreatywnością. Doświadczenie zdobyte przez lata ułatwia nam rozpoznanie potrzeb klienta. Efektywny dialog ze zleceniodawcą pozwala na osiągnięcie synergicznego efektu końcowego. Możemy to zrobić również dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy.

FORMULARZ ZAPYTANIA

Strony www

  • strony www, portale,
  • sklepy internetowe,
  • interfejsy aplikacji.
REALIZACJE

Projekty logo

  • projekty logo, logotypów,
  • Corporate Identity.
REALIZACJE

Inne usługi

  • ikony,
  • ilustracje,
  • inne...
REALIZACJE

Nasi partnerzy biznesowi uważają, że:

“Z pośród wielu ofert firm zajmujących się profesjonalnym projektowaniem znaków graficznych wybraliśmy ofertę firmy REDIN. Do nawiązania współpracy właśnie z tą firmą przekonały nas: jej doświadczenie i profesjonalizm oraz zrozumienie potrzeb klienta uwidaczniające się już na etapie rozmów wstępnych.

Firmie Redin zleciliśmy przygotowanie projektów graficznych dwóch logotypów. Wzajemna współpraca przebiegała sprawnie i szybko, ponieważ już na samym początku zaproponowano nam rozwiązania idealnie wpasowujące się w nasze gusty. Zaakceptowane przez nas propozycje wstępne logotypów wymagały niewielkich korekt i bardzo szybko uzyskały postać finalnych produktów. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.

Jako jedna z wielu firm zadowolonych ze współpracy z firmą Redin chcielibyśmy polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka zaufanego i sprawdzonego partnera w realizacji wszelkiego rodzaju projektów graficznych.”
Radosław Woźniak, Prezes Zarządu ABCGroup Sp. z o.o.
“Na przełomie roku 2011/2012 firma REDIN wykonała dla firmy kajakimazurskie.pl projekty logo oraz strony internetowej.

Niewątpliwie atuty firmy REDIN to rzetelne i fachowe podejście do wykonywanej pracy, jak również doświadczenie, potencjał techniczny i organizacyjny oraz inwencja twórcza, której mogą pozazdrościć inne firmy zajmujące się wykonywaniem projektów graficznych. Powierzone zadanie zostało wykonane w pełni profesjonalnie, zgodnie z naszymi wytycznymi i w wyznaczonym terminie. Świetny kontakt zarówno mailowy, jak też telefoniczny zapewnił nam możliwość wprowadzania korekt na każdym etapie pracy. Zaprojektowane logo oraz strona internetowa w pełni spełniły nasze oczekiwania, zapewniając wysoki poziom wykonanej usługi, dostosowany do specyfiki naszej działalności.

W związku z powyższym chcielibyśmy polecić firmę REDIN jako zaufanego i sprawdzonego wykonawcę wszelkiego rodzaju projektów graficznych.”
Krzysztof Wątły, Kajakimazurskie.pl
“Z firmą Redin współpracuję od wielu lat i jestem bardzo zadowolona z jej usług. Wykonywane projekty są w pełni profesjonalne i cieszą się dużym uznaniem klientów.

Wszystkie powierzone prace wykonywane są solidnie, terminowo i na wysokim poziomie. Szybka obsługa i dobry kontakt czynią z nich solidnego partnera w interesach. Gorąco polecam współpracę z firmą Redin wszystkim firmom ceniącym sobie u wykonawcy profesjonalizm, rzetelność i szybkość działania.”
Anna Kula, Agencja Wydawnicza "MARTINUS"

Projektowaliśmy dla m.in.: