CloseProjekty www

ABC Group EU

Na Zlecenie ABC Group EU przygotowaliśmy zupełnie nowy, świeży i czysty projekt graficzny strony internetowej skierowanej dla klientów B2B. Całość spójna z wcześniej opracowaną Identyfikacją wizualną.

“Do nawiązania współpracy z Redin przekonały nas: jej doświadczenie i profesjonalizm oraz zrozumienie potrzeb klienta uwidaczniające się już na etapie rozmów wstępnych.

Firmie Redin zleciliśmy przygotowanie projektów graficznych dwóch logotypów, folderów informacyjnych oraz strony internetowej. Wzajemna współpraca przebiegała sprawnie i szybko, ponieważ już na samym początku zaproponowano nam rozwiązania idealnie wpasowujące się w nasze gusty. Zaakceptowane przez nas propozycje wstępne logotypów wymagały niewielkich korekt i bardzo szybko uzyskały postać finalnych produktów. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.

Jako jedna z wielu firm zadowolonych ze współpracy z firmą Redin chcielibyśmy polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka zaufanego i sprawdzonego partnera w realizacji wszelkiego rodzaju projektów graficznych.”

Radosław Woźniak, Prezes Zarządu ABCGroup Sp. z o.o.
ODWIEDŹ STRONĘ